...

Цифровата телевизия е за всеки с новия DVB-T2 приемник BBK SMP246HDT2

BBK обявява пускането на нов модел DVB-T2 приемник

SMP246HDT2

, Проектиран за надеждно приемане на наземна цифрова телевизия.

Видео оборудване

Приемник BBK SMP246HDT2

„Цифровите приемници DVB-T2 са от особено значение сега, когато България планира да премине изцяло към цифрово излъчване в близко бъдеще. BBK държи пръста си върху пулса на най-новите тенденции и се стреми да предложи на потребителите надеждни, модерни устройства на достъпни цени“, каза Андрей Логинов, старши продуктов специалист в BBK.

DVB-T2 приемник SMP246HDT2 приема цифрови телевизионни сигнали по стандартите DVB-T, DVB-T2 MPEG-2/MPEG-4. За приемане е достатъчна вътрешна или външна антена.

Основните предимства на цифровото излъчване пред аналоговото включват значително подобряване на качеството на изображението, както и липса на смущения, дължащи се на атмосферни явления и отдалеченост на телевизионните предаватели.

Важна характеристика на приемниците BBK е интуитивният интерфейс, специално разработен от екипа на BBK, и дистанционното управление с бърза реакция, което ви позволява лесно да навигирате в менюто.

Освен това си заслужава да се отбележи богатата функционалност и широките възможности за превключване на SMP246HDT2 благодарение на оборудването му с голям брой интерфейси. Компонентният аудиоизход и HDMI конекторът са предназначени за свързване на DVB-T2 приемника към телевизора и ви позволяват да се наслаждавате на висококачествена картина и звук. Вграденият USB порт ви позволява да свържете външно USB устройство, за да записвате предавания чрез PVR, а функцията TimeShift и електронният програмен справочник EPG ще ви помогнат да не пропускате любимите си телевизионни програми.

Благодарение на строгия си съвременен дизайн приемникът SMP246HDT2 DVB-T2 се вписва идеално във всеки телевизор.

Освен това SMP246HDT2 разполага с мултимедиен плейър с висока разделителна способност, който поддържа най-разпространените формати на аудио и видео файлове, включително контейнери MKV и TS, записани на USB памети с пълно HD качество.

Приблизителна цена 1080 rublли.

Видео оборудване

.

Оценете тази статия
( Все още няма оценки )
Петар Николов

Поздрави! Аз съм Петар Николов и съм дълбоко ангажирана в сферата на домакинските уреди повече от две десетилетия. Като опитен консултант, моето пътуване през тази индустрия е един от непрекъснато обучение и специален опит.

Бяла техника. Телевизори. Компютри. Снимково оборудване. Прегледи и тестове. Как да избираме и купуваме.
Comments: 2
  1. Tsvetomir

    Купих си новия DVB-T2 приемник BBK SMP246HDT2, но не мога да се справя с цифровата телевизия. Моля, някой да ми помогне и да ми обясни как да го настроя правилно? Благодаря предварително!

    Отговор
  2. Stefaniya Ivanova

    Здравейте, аз видях, че търсите новия DVB-T2 приемник BBK SMP246HDT2. Можете ли да споделите своето мнение за него? Как са ви впечатленията от цифровата телевизия? Препоръчвате ли този модел или имате други предложения? Благодаря ви предварително за отговора!

    Отговор
Добавяне на коментари