...

Fujifilm пусна нов фърмуер за X-T1

Fujifilm актуализира фърмуера на безогледалния X-T1 до версия 5.51, с което се връща съвместимостта с обектива Fujinon XC 15-45mm F3.5-5.6.

Безогледални фотоапарати

Основни промени :

Обратна съвместимост с обектива XC 15-45mm F3.5-5.6 OIS PZ, която престана да бъде налична след последната актуализация на X-T1 до версия 5.50.

Новият фърмуер запазва съвместимостта с функциите на обектива XF 200 mm F2 R LM OIS WR, които станаха достъпни след актуализирането до версия 5.50: Предварително зададени функции за фокусиране и бутон за управление на фокусирането

Наличност

Фърмуерът е наличен за изтегляне на уебсайта на Fujifilm в раздел Изтегляния

Флаш 5.51 за X-T1 – изтегляне

Оценете тази статия
( Все още няма оценки )
Петар Николов

Поздрави! Аз съм Петар Николов и съм дълбоко ангажирана в сферата на домакинските уреди повече от две десетилетия. Като опитен консултант, моето пътуване през тази индустрия е един от непрекъснато обучение и специален опит.

Бяла техника. Телевизори. Компютри. Снимково оборудване. Прегледи и тестове. Как да избираме и купуваме.
Comments: 2
  1. Tihomir

    Какви са основните подобрения и нови функции в новия фърмуер за X-T1 от Fujifilm?

    Отговор
  2. Hristo Nikolov

    Защо Fujifilm издаде нов фърмуер за X-T1? Какви са основните подобрения и предимства на този нов софтуер? Каква е разликата между този фърмуер и предходни версии? Има ли нещо специално, което потребителите на X-T1 трябва да знаят за новия фърмуер? Благодаря!

    Отговор
Добавяне на коментари