...

Компактен фотоапарат Sony Cyber-shot DSC-T110: можете да сте сигурни, че ще получите модерен фотоапарат, ако се насладите на красотата му

Cyber-shot T110 – междинен вариант по пътя от най-младата W-серия към напредналата TX. Дизайнът е също толкова красив, цената е малко по-висока, а функционалността не е толкова готина, колкото при камерите TX, но е очевидно по-интересна от, да речем, бюджетния W550. Просто казано, пълен стандарт плюс чувствителен на допир сензорен екран.

Компактни фотоапарати

16,1 мегапиксела 25-100 мм 4 x 3″ нов

Интелигентността на камерата не е трудна за предвиждане: анализ на сцени и откриване на сцени, търсене на лица и усмивки, включително персонализиран приоритет между възрастни и деца.

Разделителната способност на дисплея, 3-инчов сензорен екран, е ниска – само 230 хил. точки, но контролът с жестове и докосване е модерен и модерен. Обичайните три бутона на фотоапарата: захранване, затвор и активиране на изгледа. Други характеристики достигат нивото на горния среден клас.

Следва 16-мегапикселовият сензор, широкоъгълният обектив с 25-100 мм увеличение и оптична стабилизация, записът на HD видео 720p и създаването на телени панорами.

Разбира се, всичко това бледнее в сравнение с елегантния тънък корпус, покриващ обектива, и дебелината от едва 17 мм. Но дори и да се насладите на красотата на Cyber-shot T110, можете да сте сигурни, че получавате модерен и способен фотоапарат.

Оценете тази статия
( Все още няма оценки )
Петар Николов

Поздрави! Аз съм Петар Николов и съм дълбоко ангажирана в сферата на домакинските уреди повече от две десетилетия. Като опитен консултант, моето пътуване през тази индустрия е един от непрекъснато обучение и специален опит.

Бяла техника. Телевизори. Компютри. Снимково оборудване. Прегледи и тестове. Как да избираме и купуваме.
Comments: 1
  1. Zhivko Marinov

    Здравейте! Мога ли да ви попитам дали фотоапаратът Sony Cyber-shot DSC-T110 е снабден с всички съвременни функции, които очаквам от модерен фотоапарат? Имате ли възможност да споделите повече информация за тази камера? Благодаря ви!

    Отговор
Добавяне на коментари