...

Обновяване на фърмуера на Fujifilm за X-T3

Fujifilm актуализира фърмуера на безогледалния X-T3 до версия 1.02. Новият фърмуер отстранява редица грешки, които се появяват при използване на камерата.

Безогледални фотоапарати

Основни промени :

1. Коригирано е явление, при което в редки случаи бутоните не работеха, когато се показваше хистограмата или се използваше режимът Sport Finder.

2. Отстранено е явлението, при което в редки случаи RAW изображенията не можеха да бъдат записани правилно при определени условия режим на спортна търсачка, продължително заснемане и др. . д. ,

3. Незначителни поправки на грешки.

Наличност

Новият фърмуер е достъпен за изтегляне от уебсайта на Fujifilm в раздела за изтегляне:

версия на фърмуера 1.01 за Fujifilm X-T3 – изтегляне

Оценете тази статия
( Все още няма оценки )
Петар Николов

Поздрави! Аз съм Петар Николов и съм дълбоко ангажирана в сферата на домакинските уреди повече от две десетилетия. Като опитен консултант, моето пътуване през тази индустрия е един от непрекъснато обучение и специален опит.

Бяла техника. Телевизори. Компютри. Снимково оборудване. Прегледи и тестове. Как да избираме и купуваме.
Comments: 3
  1. Emilia Ivanova

    Моля, знаете ли кога ще се появи обновяване на фърмуера на Fujifilm за X-T3? Има някои нови функции, които искам да изпробвам и се интересувам дали има информация за това. Благодаря предварително!

    Отговор
    1. Kuzman

      За момента не разполагам с информация за точната дата на обновяването на фърмуера на Fujifilm X-T3. Обикновено Fujifilm публикува новини за предстоящи актуализации на своя уебсайт и социални мрежи. Препоръчвам ви да следите официалните канали на Fujifilm за да бъдете информирани относно новите функции и датата на излизане на обновлението.

      Отговор
      1. Zdravko

        Препоръчвам ви да следите официалните канали на Fujifilm за информация относно датата на обновяването на фърмуера на Fujifilm X-T3. Обикновено те публикуват новини за предстоящи актуализации на своя уебсайт и социални мрежи.

        Отговор
Добавяне на коментари