...

Преглед на прахосмукачката Mini Thomas TWIN T1

Проектиран да побере в малка опаковка пълната ширина на Aqua-Box за сухо почистване на THOMAS, но все пак да осигури място за мокра почистваща машина. За тези, които искат прахосмукачка за дома на достъпна цена.

Прахосмукачки за сухо прахосмукиране

Компактната прахосмукачка за мокро и сухо почистване Thomas TWIN T1 с воден филтър

ОПИСАНИЕ

Функцията за химическо чистене се захранва от патентован филтър THOMAS aqua. По този начин се постига много високо ниво на филтрация от 99,99% с минимални усилия 1 литър вода на цикъл на почистване и дълготраен HEPA филтър, който може да се мие .

Почиствайте не само повърхността, но и въздуха. Два режима на почистване сухо и мокро и различни дюзи помагат да се избере оптималният режим за всяка повърхност.

Режим на пълно избърсване и измиване за почистване на цялата купчина килими и мокети, както и на линолеум, плочки, стени, прозорци и огледала. Когато почиствате килима си с мокро почистване, почистващият разтвор се разпръсква под налягане като фина водна дисперсия през дюзата, като разтваря и отмива мръсотията и в същото време, заедно с вече разтворените в него мръсотия и прах, се засмуква от мощната турбина.

Килимите са чисти и лъскави по цялата си повърхност, пухът е изправен и изглежда като нов. Гладките подове се почистват лесно и хигиенично. Почистващата машина почиства подовете с чисти мопове и парцали – и не само ги почиства, докато вие прахосмукирате: тя също така премахва цялата мръсотия, която се натрупва по пода.

Концентратът на детергента THOMAS ProTex за приготвяне на почистващия разтвор позволява ефективно почистване на всички повърхности. Щадящи околната среда PH 5.5 , не влияе на цвета на килима, има приятен аромат.

Подобно на всички прахосмукачки THOMAS, тя има способността да почиства и отстранява разливи, да почиства запушени тръби и, разбира се, да овлажнява въздуха, докато почиства.

Цена: 12 290 rublли.

/plyus.jpg

Компактен дизайн, съчетан с гъвкавост и многофункционалност, 3D-обемно почистване на помещения, допълнителни функции, електронно управление, уникална система за филтриране, голям избор от дюзи.

Прахосмукачки за сухо прахосмукиране

Без електронен контрол на мощността

.

ФУНКЦИИ

МОЩНОСТ: 1600 вата консумация на енергия.

ФИЛТЪР: Отворен филтър, миещ се HEPA филтър, филтър на двигателя.

КОНТРОЛ И ИНДИКАЦИЯ: Функционален превключвател Softtouch, автоматично навиване на кабела.

КОНСТРУКЦИЯ: 6 метра дълъг захранващ кабел, корпус, устойчив на пръски, 2 позиции за паркиране, високопроизводителна двустепенна турбина, броня за защита на мебелите, обхват 10 метра.

Пълен комплект: накрайник за мокетиране на килими/подове, накрайник за сухо мокетиране на мека мебел, накрайник за мокетиране на ъгли, шевове и други труднодостъпни места, накрайник за мокро мокетиране на килими с адаптер за твърди повърхности, накрайник за мокро мокетиране на мека мебел, адаптер за почистване на прозорци и огледала, универсален концентрат Thomas ProTex.

Цвят: син.

РАЗМЕРИ: 483х324х353 мм.

ТЕГЛО: 8,4 кг.

ГАРАНЦИЯ: 2 години.

СТРАНА НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: Германия.

Оценете тази статия
( Все още няма оценки )
Петар Николов

Поздрави! Аз съм Петар Николов и съм дълбоко ангажирана в сферата на домакинските уреди повече от две десетилетия. Като опитен консултант, моето пътуване през тази индустрия е един от непрекъснато обучение и специален опит.

Бяла техника. Телевизори. Компютри. Снимково оборудване. Прегледи и тестове. Как да избираме и купуваме.
Comments: 1
  1. Rositsa Georgieva

    Здравейте, имам ли възможност да разбера какъв е вашето мнение за прахосмукачката Mini Thomas TWIN T1? Искам да знам дали е ефективна при почистването на домашната прах и дали има добра мощност на всмукване. Също така, интересувам се от нейните размери и тегло, защото искам да знам дали е лесна за манипулиране и пренасяне. Благодаря предварително за отговора!

    Отговор
Добавяне на коментари