...

Захват за батерия Meike за Fujifilm X-T2

Meike пусна на пазара новия батериен грип MK-XT2 Pro за безогледалния фотоапарат Fujifilm X-T2. Улеснява снимането в портретно положение и поддържа две акумулаторни батерии NP-W126/NP-W126S.

Камери без огледала

Ръкохватката съдържа редица елементи за управление, като бутон на затвора, циферблати за настройка, лост за избор на точка на фокусиране, два бутона Fn, бутони AF-L/AE-L и превключвател Normal/Boost. Отстрани има USB порт за зареждане и конектор mini-jack 3.5.

Снимково оборудване

Предлага се с дистанционно управление, което работи на честота 2.4GHz, което ви позволява да управлявате статива на разстояние до 100 м. Дистанционното управление ви позволява да задавате времево закъснение, време на експозиция, интервал на снимане и брой снимки. Две батерии АА за захранване

Цена и наличност

Meike MK-XT2 Pro се предлага от Amazon за $1120 или може да бъде закупен от Aliexpress за $8255 USD

Оценете тази статия
( Все още няма оценки )
Петар Николов

Поздрави! Аз съм Петар Николов и съм дълбоко ангажирана в сферата на домакинските уреди повече от две десетилетия. Като опитен консултант, моето пътуване през тази индустрия е един от непрекъснато обучение и специален опит.

Бяла техника. Телевизори. Компютри. Снимково оборудване. Прегледи и тестове. Как да избираме и купуваме.
Comments: 1
  1. Bogdan Georgiev

    Можете ли да споделите вашето мнение за батерията Meike за Fujifilm X-T2? Каква е вашата преживяна издръжливост с нея и дали сте доволни от качеството на този продукт? Бих искал да науча повече подробности, преди да се реша за покупка. Благодаря предварително!

    Отговор
Добавяне на коментари