...

Първи снимки на Fujifilm X-T3

Първите снимки на предстоящия безогледален фотоапарат X-T3 на Fujifilm станаха популярни. Фотоапаратът изглежда почти точно като X-T2 и също така има многобройни контроли, монтирани на тялото. Според слуховете Fujifilm X-T3 може да бъде обявен още на 6 септември 2023 г.

Снимково оборудване

Предполага се, че Fujifilm X-T3 ще получи нов 26-мегапикселов APS-C X-Trans CMOS сензор и подобрен процесор за изображения X-Processor Pro. Последните слухове сочат, че сензорът няма да е многослоен, както беше описано по-рано, а ще бъде с технология BSI. Фотоапаратът няма вътрешна стабилизация на изображението IBIS .

Fujifilm

Камери без огледала

Твърди се, че серийното снимане с X-T3 е 11 кадъра в секунда с механичен затвор и 20 кадъра в секунда с електронен затвор. Фотоапаратът ще има система за фазово автоматично фокусиране с общо 425 точки за фокусиране, а зоната за фазово разпознаване ще покрива цялата площ на сензора. Фокусирането при слаба светлина в X-T3 ще се подобри, както и разпознаването на лица и очи.

Снимково оборудване

Fujifilm

Екранът ще бъде сесиен, без накланяне на 180 градуса. Възможностите за видео включват 4K 60 кадъра в секунда и модел Zebra. Също така разполага с жак за слушалки, вграден Bluetooth и Wi-Fi за бързо споделяне на изображения и синхронизиране със смартфони. Fujifilm X-T3 ще се сглобява в Китай и ще се предлага в черен и сребрист корпус. Предварителната цена на фотоапарата е 1599 USD.

Оценете тази статия
( Все още няма оценки )
Петар Николов

Поздрави! Аз съм Петар Николов и съм дълбоко ангажирана в сферата на домакинските уреди повече от две десетилетия. Като опитен консултант, моето пътуване през тази индустрия е един от непрекъснато обучение и специален опит.

Бяла техника. Телевизори. Компютри. Снимково оборудване. Прегледи и тестове. Как да избираме и купуваме.
Comments: 1
  1. Eva Kostadinova

    Много се интересувам от Fujifilm X-T3 камерата и бих искал да видя първите снимки, които са направени с нея. Има ли някой, който я ползва и може да сподели своите впечатления? Каква е качеството на изображенията? Благодаря предварително!

    Отговор
Добавяне на коментари